Club Warehouse

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Hudba mě provázela celý život. Nikdy jsem ale sám neměl dost talentu ani trpělivosti, abych se naučil hrát dobře třeba na kytaru. Nicméně uvědomil jsme si, že když už nebudu hrát, můžu být alespoň dobrý posluchač. Atmosféru, kterou jsem zažíval v přítomnosti geniálních muzikantů, při koncertech či jenom doma s reptákem, jsem hltal plnými doušky….A tak nějak to ve mně s věkem dozrálo….má volba co udělat s volným prostorem byla jasná. Není to o penězích, je to o srdci…Snad „to“ vycítíte i vy.
Petr

Hudba mě provázela celý život. Nikdy jsem ale sám neměl dost talentu ani trpělivosti, abych se naučil hrát dobře třeba na kytaru. Nicméně uvědomil jsme si, že když už nebudu hrát, můžu být alespoň dobrý posluchač. Atmosféru, kterou jsem zažíval v přítomnosti geniálních muzikantů, při koncertech či jenom doma s reprákem, jsem hltal plnými doušky… A tak nějak to ve mně s věkem dozrálo… má volba, co udělat s volným prostorem, byla jasná. Hudební klub Liberec. Není to o penězích, je to o srdci… Snad to vycítíte i vy.

Petr

Mám pocit, že už jsem tu někdy byl. Snažím se stále dostat zpátky na začátek a dělat věci tak, jak se dělat mají.
Petr Oplištil, zakladatel klubu
HUDEBNÍ KLUB WAREHOUSE

Multižánrový hudební klub v Liberci přichází s novou energií…

ROCK, POP, JAZZ, BLUES, SKA, PUNK, FUNKY… možná trochu víc toho rocku, ale hlavně nezaměnitelná atmosféra a dobrá hudba. Zasazen do objektu bývalého mlýna, nemá klub svým pojetím široko daleko obdoby. Charakteristickými trámovými stropy a cihlovými zdmi připomíná spíš mega loft.

Za tvými zády se tu ovšem odehrává ještě něco navíc, dvě varny právě za rytmu hudby připravují poctivé nefiltrované pivo pod náznem Kousek Piva©. Komplex nově vzniklých projektů klubu, restaurace, pivovaru a malé pekárny se synergicky doplňuje a nabízí tak ucelený komfort celé škále návštěvníků.
HUDEBNÍ KLUB

Variabilní prostor nabízí:

• kapacitu 400 míst, velký bar a klubový bufet s teplou i studenou kuchyní
  • prostor k tanci i sezení
  • zvučící techniku vysoké kvality s profesionálním osvětlením
  • projekční zařízení

Kromě koncertů pro Vás rádi připravíme následující akce:

• svatby
  • firemní večírky
  • soukromé párty
  • semináře
Club
WAREHOUSE

Hanychovská 328/10
460 07 Liberec III – Jeřáb

Otevírací doba:
Klub je otevřen vždy hodinu před koncertem.

CLUB WAREHOUSE PROGRAM
FOTOGALERIE OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ KONTAKT RESTAURACE PIVOVAR